KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354160
nr 1235 4160
Wiveca Rubinow
(1920-1994)
Oljemålning, Wiveca Rubinow (1920-1994), komposition. Signerad. Olja på duk, 100x100 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:54:46
600 kr
800 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr